wtorek, 27-09-2022r., godz. 15:49 kalendarium»
imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego prezent»
pogoda w serwisie Onet.pl»
Interesuje Cię reklama w portalu? Zadzwoń 513-356-714

2009-05-09 / 06:56

dodał: Bartek Mazur

Górnik w mocno rezerwowym składzie wygrał z juniorską drużyną Szczawna w połfinale Pucharu Polskina szczeblu okręgowym. Rewelacyjnie grająca w tych rozrywkach drużyna gospodarzy tym razem jednak nie sprostała biało-niebieskim. Juz w 8. minucie zdobyliśmy pierwszą bramkę za sprawą Jana Rytki, później piłkarze Szczawna starali się nawiązać walkę, ale na Górnika tego dnia to nie wystarczyło. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Bartosz Konarski i na przerwę nasi piłkarze schodzili w komfortowej sytuacji. Po przerwie na boisku pojawili się gracze z pierwszego składu, m.in. Dominik Janik, który miał kilka sytuacji, ale albo był na spalonym, albo piłka po jego strzałach minimalnie mijała bramkę. Wreszcie w 65 minucie dobre podanie na 16. metr dostał Bartosz Konarski, strzelił z półobrotu i zdobył ładną bramkę. Jeszcze kilka sytuacji z obu stron i mecz kończy się wynikiem 3:0 dla Górnika. Nasza drużyna w finale pucharu w okręgu wałbrzyskim.

MKS Szczawno-Zdrój (juniorzy) – Górnik Wałbrzych 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Rytko (9), 0:2 Konarski (37), 0:3 Konarski (65)

MKS: Bruzda – Lewandowski, Muchalski, Wójcik, Kula, Radoń (75 Niemczyk), Stanuszek, Kiczuła, Jochym (75 Truszczyński), Drąg, Walus (46 Lesiński, 83 Janicki).

Górnik: Wodzyński – Gromniak, Orzech, Smoczyk, Mączyński, Rytko (68 G. Michalak), Ciołek, Zazulak, Udod, Moszyk (68 Tobiasz), Konarski (68 Janik).
Żółta kartka: Jochym
Sędziował: Sylwester Mendel (Kłodzko)
Widzów: ok. 400

Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM) Górnik - Szczawno (foto. BM)