wtorek, 27-09-2022r., godz. 15:50 kalendarium»
imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego prezent»
pogoda w serwisie Onet.pl»
Interesuje Cię reklama w portalu? Zadzwoń 513-356-714

2007-12-01 / 14:28

dodał: Bartek Mazur

Wałbrzyscy koszykarze przegrali wczoraj ze słowackim zespołem Spisska Nova Ves 93:99. Górnik przespał druga kwartę i później do końca meczu trwała pogoń za rywalami, niestety nie udało się ich dogonić.

Dobrze zaprezentował się nowy zawodnik w Górniku - Jeremy Montgomery. Szybki, z odważnymi wejściami pod kosz powinien być wzmocnieniem dla zespołu po odejściu BJ Spencera. W swoim pierwszym meczu zanotował wysoką skuteczność z gry i tylko drobny uraz nie pozwolił mu na rzucenie większej ilości punktów, a zdobył ich wczoraj aż 19 w ciagu 14 minut przebywania na parkiecie.

Goście mieli niesamowitą skuteczność rzutów za trzy punkty, których trafili łącznie w meczu aż 15. Widać było też, że bardzo zależy im na wygraniu meczu.

Górnik Wałbrzych - Spisska Nova Ves 93:99 (26:23, 18:30, 26:20, 23:26)

Górnik: Clarkson 23, Montgomery 19, Glapiński 11, Baxley 11, Ercegović 8, St. John 6, Zabłocki 5, Wichniarz 4, Archie 3, Kowalski 2, Saran 1, Józefowicz 0.

Spisska: Hovanak 27 , Pesta 15, Madaj 13, Mason 13, Demecko 11, Becarik 9, Ridzon 7, Opatovsky 4, Dzubak 0, Bucak 0.