wtorek, 27-09-2022r., godz. 15:50 kalendarium»
imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego prezent»
pogoda w serwisie Onet.pl»
Interesuje Cię reklama w portalu? Zadzwoń 513-356-714

2007-10-05 / 22:18

dodał: Bartek Mazur

Górnik Wałbrzych przegrał dziś w swoim drugim sparingu ze Śląskiem Wrocław 56:62 (17:17; 8:16; 19:15; 12:14). Górnicy przegrali mecz w drugiej kwarcie kiedy to przez pierwszych pięć minut nie potrafili zdobyć nawet jednego punktu. Na początku trzeciej kwarty Górnicy rzucili dwie szybkie "trójki" i zaczęli odrabiać straty, ale po chwili gra wyrównała się. W 32 minucie jeszcze udało się doprowadzić do remisu 48:48 ale chwilę później gracze Śląska zdobyli 7 punktów z rzędu i znów odjechali na bezpieczną odległość. Przed samym końcem meczu była szansa na doprowadzenie przynajmniej do dogrywki ale zablokować dał się Kowalski i było w tym momencie po meczu. Oburzenie kibiców budził trener Śląska Andrej Urlep, który co chwilę żywiołowo demonstrował swoje pretensje do sędziów. Mecz obserwowała grupa około 400 - 500 kibiców, którzy w drugiej połowie poderwali się do dopingu. Wtedy można było zauważyć dobrą akustykę hali. Nie wiemy jeszcze jak będzie przy wypełnionej hali po brzegi, ale wszystko wskazuje na to że będzie dobrze, nawet bardzo dobrze.

Dla Górnika punktowali: Spencer 11, Zabłocki 7, Glapiński 4, Clarkson 7, Ercegovic 6, Wichniarz 7, Archie 2, Czerwonka 10