wtorek, 27-09-2022r., godz. 15:51 kalendarium»
imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego prezent»
pogoda w serwisie Onet.pl»
Interesuje Cię reklama w portalu? Zadzwoń 513-356-714

2007-03-18 / 18:57

dodał: Michał Bobruk

Dziś o godz. 13:00 kolejny sparing rozegrał KP Gwarek. Tym razem wałbrzyszanie spotkali się z zespołem Spójnia Sady - A klasa jeleniogórska. Mimo, że po pierwszych 15 minutach Gwarek Wałbrzych prowadził 3:0 - piłkarze ze stadionu przy Jagiellońskiej nie umieli wykorzystać przewagi i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Od samego początku piłkarze Gwarka mocno nacisnęli na przeciwnika. Później rozluźnili trochę szyki, pozwolili strzelić sobie 2 bramki i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3:2.

Od początku drugiej połowy Gwarek znów atakował jednak to goście strzelili gola. Wałbrzyszanie próbowali odzyskać prowadzenie jednak mecz kończy się remisem 3:3.

Mecz oglądała grupka kibiców których nie odstraszyła brzydka pogoda.

bramki: Michnicki, Świder, Włochowski

skład: Ogar, Grzebieniowski (45' Szczurek), Jaworski, Łuszczyk, Jankowski (45' Janik), Włodawski (60' Prugar), Pawełczyk, Michnicki, Mucha, Świder (45' Świder), Włochowski (60' Szlawski), nie zagrali: Sikorski, Pietrzak, Koźlak